Gentaş Grup bünyesinde 1993 yılında kurulan GENART A.Ş.  Gentaş Werzalit ürününün, Türkiye ve dünya pazarındaki satış ve dağıtım organizasyonunu gerçekleştirmektedir. Kuruluşundan itibaren hızlı bir büyüme sürecine giren GENART, her geçen gün geliştirdiği üretim teknolojisi ve buna paralel olarak artan kalitesi; yaygın bayi ağı ve satış sonrası hizmet anlayışıyla müşterilerine hizmeti vermeyi amaçlar.

GENART, kendi tesislerinde ürettiği Tavilo markası ile eğitim mobilyalarında Türkiye’nin öncü firması konumundadır. 2008 yılında kurulan Tavilo; rahatlığı, kaliteyi ve şıklığı ön plana çıkaran tasarımlarıyla ofis ve eğitim ortamlarında fark yaratan tasarımlar geliştirir.

Genart çatısı altında bulunan diğer markalardan TwooDesign, anahtar teslim projeleri ahşap detaylarla canlandırmakta; Bun ise Türkiye’ye getirdiği form alabilen kompakt üretim teknolojisiyle mobilyalarda dekoratif kıvrımlara hayat vermektedir.

GENART, yüksek donanımlı entegre üretim tesisinde, son teknolojiyle donatılmış makine parkuru ve alanında profesyonel kadrosu ile ürün eskizleri, üç boyutlu görselleştirme ve imalat bilgilerinin analizini yaparak özgün ürünler ve detaylar üretir. Özel üretimde ve butik üretimde, günümüz teknolojisini ve tasarım uygulamalarının ihtiyaç duyduğu metal, ahşap masif işleme, ahşap panel işleme, boya ve cila birimlerini bünyesinde barındırmaktadır.

Çatısı altında bulunan markalar ve sektördeki çözüm ortakları ile vizyonunu geliştirmeye devam eden GENART; sürdürülebilir ve yenilikçi yapısıyla, üretim ve uygulama alanlarında üstlendiği öncü projelerde etkin çözümler üreterek ürün kalitesini ve müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı hedef edinmiştir.

Test

Form Gönderimi

Tamam